SIA „LLP” ir uzņēmums, kurš ražo ar plastmasu izšūtas graudu caurplūdes caurules.

 

 

 

Graudkopības uzņēmumi  kļūst ar vien lielāki un graudaugu apjomi pieaug,  tāpēc parastās metāla graudu caurplūdes caurules nespēj kalpot pat līdz sezonas beigām.  Jaunu cauruļu montāža rada dīkstāvi, kas savukārt nodara lielus  zaudējumus graudkopības  uzņēmumiem, tāpēc  SIA” LLP”  ir radījis jaunu produktu APS (Dilumizturīgāu Cauruļu Sistēma).

 

Ar APS izšūtās caurules nodrošina 10 reizes garāku mūžu nekā metāla graudu caurplūdes caurules. APS sistēma ir vienkārši un ērti uzstādāma un tās sauklis ir „ Gara mūža caurules” . Sauklis ir radies tamdēļ, ka caurulēs iekšā esošo plastmasu pēc izdilšanas ir iespējams nomainīt, nemainot visu caurplūdes cauruli, bet tikai plastmasu, kas ir ievērojami lētāka. Plastmasas nomaiņa ir tik vienkārša, ka klients to var izdarīt pats un bez speciālām palīgierīcēm.

gc

 

 

APS sistēmas metāla caurulēm ir 2 mm metāla sieniņas biezums, bet plastmasai:

  • diametrs 200 mm -8 mm;
  • diametrs 250 mm-10mm;
  • diametrs 300 mm-10 mm.

 

APS priekšrocības:

  • vienkārša cauruļu konstrukcija;
  • ilgs kalpošanas mūžs salīdzinot ar metāla caurulēm;
  • nav jāmaina visa APS sistēma, bet tikai plastmasas daļa;
  • ērti un viegli maināma plastmasas daļa;
  • nav kaitīgs veselībai;
  • izdevīga cena,

 

SIA „ LLP” piedāvā jaunumu-sēklu kodinātāju Grain-Saver. Grain-Saver ir vienkāršs un ērts sēklu kodinātājs saimniecībām, kas vēlas pašas savām vajadzībām sagatavot sēklas materiālu. Grain-Saver ir uzstādāms uz jau saimniecībā esoša gliemežtransportiera, kurš nedrīkst būt īsāks par 3 m, vai arī varam piegādāt komplektā ar gliemežtransportieri. Maximālā jauda, ko var kodināt Grain-Saver, ir 12 t/h. Gliemežtransportiera minimālajam garumam jābūt 3 m. un leņķim maksimums 400.

 

SIA “LLP” laika posmā no 2017.gada 22.septembra līdz 25.septembrim ar ERAF Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas pasākuma atbalstu piedalījās starptautiskā izstādē “Agro Show 2017” Bednary Polijā.
SIA “LLP” ar LIAA 2016.gada maijā ir noslēgusi līgumu par projektu īstenošanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas pasākuma ietvaros
Laika posmā no 2016.gada 29.novembra līdz 2.decembrim ar ERAF Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas pasākuma atbalstu piedalījāmies starptautiskā izstādē “Agromek 2016” Herningā, Dānijā.

SIA “LLP” 2015.gada 20.maijā ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-15-2840 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “LLP” dalība starptautiskajā lauksaimniecības izstādē “Ka pasesi….2015″ Kauņā, Lietuvā, jaunu tirgu apgūšanas veicināšanai” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Reģionālās Attīstības fonds.

 


 

SIA “LLP” 2015.gada 23.novembrī ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-15-3530 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “LLP” dalība starptautiskajā lauksaimniecības izstādē „AGRO SHOW 2015” Bednary, Polijā, jaunu tirgu apgūšanas veicināšanai” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Reģionālās Attīstības fonds.